Je mnoho slov, která se jinak píší, jinak vyslovují a jinak myslí.

Zimní táboření 23. - 25.1.2009

30. ledna 2009 v 12:08 | Miluše Zamazalová |  Akce s fotoaparátem
O víkendu z 23. na 25.ledna se konal již 7.ročník Zimního táboření u srubu trempské osady Jitro na Podlesí, na který se sjelo 40 lidí z různých míst naší republiky - Praha, Kutná Hora, Krupka, Hradec Králové, Plzeň, Kraskov, Příbram, Točník, Litvínov, Teplice, Děčín, Ústí n.Lab., Nový Bor, Žandov, Dolní Habartice... Počasí se na tuto akci velmi zdařilo, i když v pátek dole v H.Polici pršelo, nahoře na Podlesí sněžilo a v sobotu byl krásný zasněžený slunný den. Někteří, hlavně ti s dětmi, spali uvnitř srubu, ty otužilí si postavili stany, letos jich stálo 13, dosud největší počet. Kamarád Dartaňan připravil pro účastníky tři soutěže, přesto to některým nedalo a vyšlápli si na rozhlednu na Strážném vrchu.
V podvečerních hodinách se pak všichni přesunuli do místní restaurace Na Kovárně, kde k poslechu hrála kapela z Dobříže spolu s Randusem z Nového Boru. A rozdávali se dřevěné ceny za umístění v soutěžích. První soutěž byla hod sekyrou - 1.místo obsadil Jiří Tošev alias Nuny z Bíliny, 2.místo Jan Melger alias Čert z Hr. Králové. Druhá soutěž byla rozházené sirky v rukavicích zpět do krabičky - 1.místo Renata Píšová alias Broskvička Hr. Králové, 2.místo František Blaněk alias Kulatej Žandov. A třetí soutěž trojnožka - 1.místo Petr Holiš alias Olin, 2.místo Jana Greinedarová, oba z Teplice v Čechách. Dřevěnou cenu také obdržel nejstarší účastník Jan Kejval z Prahy ročník 1937 a nejmladší Lukáš Seidl také z Prahy ročník 2000.


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sniper Sniper | E-mail | 16. února 2009 v 15:59 | Reagovat

Fotky jsou fakt hustý. Jde vidět že jsme se pořádně bavili

2 Ali Ali | 25. července 2015 v 14:05 | Reagovat

Oblečení, vhodné především pro táboření a outdoor aktivity

http://www.totemsro.sk/oblecenie/

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama